İçeriğe git

KulotluCorap.org VIP GOLD Üyelik Fırsatı
NylonSHOP.org İndirim ve Hediye Kampanyası

kadınlar neden külotlu çorap giyer

Bu başlık 6 aydan (180 gün) daha uzun bir süre önce oluşturulmuş olduğundan güncelliğini yitirmiş olabilir.

SABİT VE SÜREKLİ BAŞLIKLAR İÇİN BU UYARIYI LÜTFEN DİKKATE ALMAYINIZ.

Bu konuya 60 yanıt gönderildi

#57 nayloncorap

Newbie

• Member (Sınırlı Erişim)
  • Pip*
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2009 - 02:30 ÖÖ

Bu işe yıllarını vermiş ve oldukça kafa yormuş biri olarak şunu söyleyebilirim değerli arkadaşlar.

Kadınların her dediğine inanmayın. Soğuktan korunmak, aksesuar, moda olduğu için giyiyor demek... Tabi bunlar güzel bahaneler. Ama herşeyden öte bacaklar/ayaklar en seksi uzuvlardan ve en gözönünde olanlardan biridir. Kolaylıkla günlük hayat içerisinde bir kadın, normal kıyafet saydığımız etekle, normal bir erkeği tahrik edebilir. Ve bunu yaparken kötü kadın damgası yemez. Bacak teni puruzsuz değildir, erkekler ideal olarak pürüzsüz bacaklardan hoşlanırlar, ve ince çoraplar bacak tenindeki kusurları kapatır, ve bacağa pürüzsüz bir görüntü verir. Bu erkeğin daha çok hoşuna gider, kadın da kendini daha çekici hisseder, modern dilde bacak görüntüsü daha estetik olur. Ama asıl sebeb bacakların çekiciliğini arttırmasıdır. Bunu yaparken de toplumun normlarına uyar, kötü kadın damgası da yemez. Aksesuar olarak giymek diye aslında ana sebebi örten bir bahanedir. En fazla estetiklik diyebilirsiniz, o da aslında, güzel görüntü den seksiliğe doğru uzanır. Ama işin özü bacakların güzel görünmesidir, kaldı ki bunun altında seksilik yatar, her ne kadar birçok kadın bunu ilk başta inkar etsede, bilinçaltında yatan asıl sebeb budur. Hayatta bazı şeyler vardır, onun seksi olduğunu itiraf etmezsiniz, ama karşılıklı olarak hareketleriniz bunu gösterir. Desen farklılıkları daha çok kıyafete uygunlukla değişebilir. Ama file çorap daha çok kötü kadınların imajı olarak görülmekteydi son yıllara kadar. Peki şunu kim açıklayabilir, madem çorap bir aksesuar, file çorap ın kötü kadınlarla veya seksilikle ne ilgisi var? Niye fantezi iç çamaşırlarında jartiyer çok populer. Savaş yıllarında, çorap fabrikaları paraşüt üretmeye başlayınca, naylon çorap karaborsaya düşmüş, kadınlar mağazalar önünde kuyruk oluşturmaya başlamış, bazı kadınlar bacaklarına çoraba benzetmek için kömür sürmüş. Madem çorap sadece bir aksesuar, sizce eldiven üretimi kalksa kadınlar bu şekilde tepki verirmi? Arkadaşların bahsettiği gibi, çorabın normalde birçok sıkıntısı var, sizce kadınlar neden vazgeçemiyor, diğer aksesuarlar gibi?

Kışın neden koyu renkli çoraplar tercih edilir, hiç düşündünüz mü? Çoğunlukla, kıyafetlerin rengi de koyulaştığı için olabilir ama ilginçtir açık renkli kıyafet olsa da yine özellikle siyah renk kış aylarında tercih ediliyor. Hani soğuktan korunma ile açıklamaya kalksanız, nerdeyse aynı denye civarında. Sonuçta opak çorap değil bunlar. Başka bir neden, kadınlar bacak kıl temizliğinde kış aylarında daha tembel oluyorlar, siyah renkte hafif çıkmış kılları iyi kamufle ediyor.

#58 radar90

Member

• Member Plus
  • Pip*Pip*
  • 1.546 İleti
  • Yer:TÜRKİYE

Yazma tarihi: 11 Kasım 2009 - 10:08 ÖÖ

güzel ve pürüzsüz bacaklara sahip olmak için

#59 Mujdelux

Newbie

• Member Plus
  • Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 18 Aralık 2009 - 03:11 ÖÖ

İleti görüntülestephon, May 15 2008, 12:54 AM tarihinde yazdı.

açıkçası bende işe giderken etek giydiğim zaman kıyafeti tamamlaması için yada pantolon da olsa bacak bacak üstüne attığımda bileklerim gözükünce çirkin bi görüntü olmasın diye giyerdim.kısın da üsümemek için kalın külotlu çorap tabii.ancak internet üzerinden farkettim ki beylerin çok hosuna giden müthiş bi olgu bu.ve beni daha da çekmeye basladı.artık çorap alırken kalite ve modeli üzerinde çok düsünüyorum.

Merhaba ben bir erkek olmama rağmen kadın çorapları konusunda tam bir uzmanım size seve seve renk ve desen tercihlerinizde yardımcı olabilirim her markanın bütün renk kodlarını ve güncel desenlerini ezbere bilirim bayan arkadaşlarıma çok kez alıp kendi ellerimle giydirmişimdir ve birlikte çok güzel ve renkli geceler geçirmişizdir ama yinede külotluçorap tutkum gün geçtikçe yeni model ve desenler çıktıkça dahada artmakta bana göre dünyanın en kışkırtıcı nesnesi yalnız çorap üreticilerine bir tek şey için çok kızıyorum şu opak ve koton çorapları ürettiklerinden beri çevremde kışın süperince giyen bayanların sayısı o kadar düştüki tek tük süper giyen bayan gördüğümde kıyafeti ayak bileğine kadar kapalı bile olsa ince çoraplı ayaklarını görmek bile beni çıldırtmaya yetiyor.
Ama bu konuda en istikrarlı olanlar Türbanlı bayanlar yaz kış sabahtan akşama kadar ev içerisinde bile sabahtan akşama kadar külotlu çorabı bacaklarından düşürmüyorlar bu yüzden onları çok taktir ediyorum ama benim bulunduğum semtte çok nadir var bu tip bayanlardan

#60 sylar

Newbie

• Member Plus
  • Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2010 - 07:38 ÖS

Genelde amaçları kıyafetlerini tamamlasın diye, bir aksesuar olarak giyiyorlar. Fakat, bazı bayanlar; biz erkeklerin bir çoğunun çoraplara olan tutkularını bildikleri için, daha seksi çoraplar giyerek, bizleri çıldırdıyorlar. Ve bunu mahsus yapıyorlar. Onları görünce, çıldırdığımızı, ama dokunamadığımızı gördükçe, zevkten dört köşe oluyorlar. Ne olur ki, bir kere okşamama izin verseler? ;)

#61 fetish500

Newbie

• Member (Sınırlı Erişim)
  • Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2010 - 07:53 ÖS

İleti görüntülepentici, Jan 12 2008, 07:27 PM tarihinde yazdı.

Günlük kıyafetlerini tamamlamak için bir aksesuar mı? EVET KIMI KADIN AKSESUAR OLARAK GIYOR
Erkekleri çıldırtmak için kullandıkları bir silah mı? KIMISIDE ERKEKLERI KISKIRTMAYI SEVDIKLERI ICIN GIYORLAR
Sadece erkekleri delirtmek için desen desen renk renk çorap giyen kadınlar var mıdır?EVET VARDIR
SANIRIM DOGRU CEVAPLAR VERDIM DIMI

Kesinlikle Doğru

2 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 2 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı