İçeriğe git

KulotluCorap.org VIP GOLD Üyelik Fırsatı
NylonSHOP.org İndirim ve Hediye Kampanyası

Çorap Fetişi Olmak Çok Zor Çoook

Bu başlık 6 aydan (180 gün) daha uzun bir süre önce oluşturulmuş olduğundan güncelliğini yitirmiş olabilir.

SABİT VE SÜREKLİ BAŞLIKLAR İÇİN BU UYARIYI LÜTFEN DİKKATE ALMAYINIZ.

Bu konuya 33 yanıt gönderildi

#9 mjtru

Newbie

• Member Plus
  • Pip*
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 12 Ekim 2008 - 02:10 ÖÖ

Arkadaşlar içimizde bayanlar varsa alınmasınlar ama bizim türk kızları bu tür şeyleri pek bilmiyorlar açıkcası.
Durumu açıkladığında bile manasız karşılayabiliyorlar, yabancı bayanlar bu tür konularda çok daha esnek ve yaratıcılar.
Bir kaçkere internette denk gelmişti konuşmuştum, durumu açıkladım hoşuna gitti ve böyle bir ilişki yaşamak isterdim dedi. Hatta kendide öyle şeyler yazdıki monitörün içinden çıksada yanıma gelse diye çıldırmıştım...

Ayrıca bu benim düşüncem, külotlu çorap fetişistleri kızların çok hoşuna gitmesi lazım çünkü bizler onlara zarar vermek için ilişki istemiyoruz aksine güzel ve eylenceli ilişki istiyoruz.
Bunun onlara güven vermesi lazım ayrıca, yalanmı arkadaşlar?

#10 vahecan

Newbie

• Member (Sınırlı Erişim)
  • Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2008 - 10:15 ÖS

anyı dert bende de var geneleve giderken külotlu corap alıp gidiyorum bazen ama oradaki kadınlarıda ikna etmek zor oluyor genelde bazısı salkça gülüyor bende mahçup hissediyorum kendimi bazen. ama kapalı bayanlar genelde giyiyorlar külotlu çorap bir kersinde başörtülü kız arkadaşım vardı hep ten rengi giyerdi. onun ayaklarını ve bacaklarını hiç unutamıyorum. saygılar...

#11 Rocksteady

Newbie

• Member Plus
  • Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 26 Ekim 2008 - 06:17 ÖS

açılın arkadaşlar sevgililerinize ilk başlarda ne diyon der gibi boşgözlerle bakıolar, sonra alışıolar, her sevgilime giymesi konusunda ikna etmişimdir, zararı yok giyerler
ama artık yaş oldu 26-27 rahatsızlık verior bana bu olay, keşke diyorum normal insanlar gibi.. bazen oluyorki sevişirken çorap giymemişse sevgili, sevişmek bile istemiyor insan, hakkaten zor iş bu fetişist olmak.

mini kot etek
ten rengi ince çorap
ayak bileklerini gösteren bi ayakkabı

işte bizim gibi çorap fetişistlerini kudurtan malzemeler kombinasyonu ;)) kolay gelsin arkadaşlar
p.s: bu yazıları okuyan bayan arkadaşlar, bunlar ne yahu diye bakmayın, abartmış bunlar demeyin. sizde nasıl bakıyorsunuz oysa çorap giyen bayanlara ;) ;)

#12 suntan

Newbie

• Member (Sınırlı Erişim)
  • Pip*
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2008 - 10:48 ÖS

yok yaw, sonunda sapık damgası yemek de var. herhalde 20 yıldır filan ben de çorap manyağıyım. 200Gb civarında bir arşivim var, video + foto. öte yandan evliyim ve karımın çorap çekmecesinde en kalite italyan çoraplarından, filelere, jartiyerlilere, arkası dikişlilere kadar dünya çorap var. yani fetişimi tatmin edecek tüm teçhizat hazır ancak o kadar ender giyiyor ki. nasıl söylesem de yanlış algılamasa diye düşünüp duruyorum.

#13 likra

Member

• Member Plus
  • Pip*Pip*
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2008 - 12:29 ÖÖ

ben likra . bulmuşsun evde madenini karında giysin sende giy kilotlu çorablarını .beraber sow yapın.ben eşimin ten rengi kilotlu çorabını giyiyorum . o şekilde tatmin oluyorum.

#14 punkpunkpunkkk

Newbie

• Member Plus
  • Pip*
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2008 - 02:33 ÖÖ

ben bi kız arkadaşıma söylemiştim beyaz çorabını giy seni hissetmek istiyorum diye hatta baya mesajlaştık fanteziler kurduk ama onun okulu başladı gerçekleştiremedik... ;) ;) ;) ;)

#15 manguk

Newbie

• Member Plus
  • Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2008 - 10:30 ÖÖ

hepiniz sonuna kadar haklısınız...ben istanbulda yaşıyorum...t.dağda tanıştığım kendimden 4 yaş büyük kız arkadaşımla uzun soluklu bi ilişkiye başlamıştık..ben oraya oda buraya geliyordu...şansıma oda bir çorap fetişisti çıktı...gittiğim zaman mutlu ediyordu ama bacaklarının şekli ve çorabı üzerinde taşıması muhteşemdi ama itici ayakları vardı...yinede pek ayaklara inmeden işlemi zevk alarak gerçeklştiriyorduk ;) hepinize iyi şanslar diliyorum umarım anlayışlı kızlar bulabiliriz...

#16 yaskoo

Newbie

• Member Plus
  • Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2008 - 02:24 ÖS

evet arkadaşım bende yıllardır senin gibiğim hatta bi ara şu soruyu bile sordum kendime,SADECE BENMİ HASTA OLUYORUM KİLOTLU ÇORAPLARA BENDEN BAŞKA KİMSE VARMI Kİ BENİM GİBİ FANTAZİLERİ OLAN ,diğe ama bu siteye iyikide rastladım derdime birnevi derman oldunuz çok teşekkürler bu siteyi açanlarada saygılarımla ii günler

1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 1 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı